•  

  Po skończonym Kursie 2 miesięcznym należy zaopatrzyć się we własną matę w szkole

  Kurs jogi od podstaw dla Kręgosłupa przeznaczony jest dla osób rozpoczynających przygodę z jogą, osób które maja problemy z kręgosłupem, barkami, rozciąganiem i wydłużaniem ciała. Kurs ten jest dla wszystkich , którzy chcą uczyć się jogi od podstaw - rzetelnie , powoli i gruntownie aby móc się dalej rozwijać i iść w dobrym kierunku i w dobrym zakresie

  Kurs jogi od podstaw dla Kręgosłupa z elementami terapii. przeznaczony jest dla osób rozpoczynających przygodę z jogą, osób które maja problemy z kręgosłupem, barkami, rozciąganiem i wydłużaniem ciała. Kurs ten jest dla wszystkich , którzy chcą uczyć się jogi od podstaw - rzetelnie , powoli i gruntownie a dzięki zajęciom będą się cieszyć się że ich całe ciało i kręgosłup jest poddane elementom terapeutycznym. Mile widziane Seniorzy.

  Kurs Jogi początkującej kontynuacja przeznaczony jest dla osób praktykujących już od 2 miesięcy. W programie budowanie siły i stabilności w pozycjach stojących, rozwijanie elastyczności w skłonach i skrętach oraz wdrażanie w praktykę pozycji odwróconych i wygięć. W usystematyzowany i jasny sposób, odpowiadający umiejętnością adeptów będziemy dążyć do utrwalenia i pogłębienia właściwych wzorców, które są udziałem systematycznej praktyki.


  Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie bądź mailowo!
  Serdecznie zapraszamy.

  _______________________________________________________________________________

  Więcej informacji dla osób początkujących:

  1. Aby przystąpić do kursu nie trzeba mieć żadnego przygotowania ani szczególnej kondycji fizycznej. Sprawność i siła przychodzą w miarę praktyki. Każdy wykonuje asany według swoich możliwości.
  2. Do kursu podstawowego można dołączyć najpóźniej do dwóch tygodni od chwili rozpoczęcia kursu (pod warunkiem, że są jeszcze wolne miejsca).
  3. Jest to grupa zamknięta dlatego pozostali klienci szkoły nie mogą w nich uczestniczyć.
  4. Przed pierwszymi zajęciami prosimy zapoznać się z regulaminem szkoły.

  Koszt:

  2 -Miesięczny 16 spotkań cena: 450 zł. 1 -Miesięczny koszt 250 zł. Osoby posiadające karty OK SYSTEM, FITFLEX, FITPROFIT nie wnoszą opłaty za kurs- wpłacają tylko 200 zł kaucji do zwrotu po skończonym kursie.  

  • aby się zapisać należy wysłać zgłoszenie mailem: mb80@op.pl lub tel. 503320245 oraz wpłacić zaliczkę która zarezerwuje miejsce na kursie w wysokości 30 zł na rachunek 58 1050 1445 1000 0090 7256 2649 Magdalena Bogusiewicz-Dzierżak Wieliczka tytułem: imię i nazwisko joga. Zaliczka jest odejmowana od kwoty wpłacanej przy zapisie.