• Nauczyciele

 • Magdalena Bogusiewicz-Dzierżak

  Joga wg B.K.S. IYENGAR intro II i Ashtanga Yoga in the tradition of Sri K. Pattabhi Jois

  Praktykę jogi rozpoczęła w 2005 roku w Myślenicach u Ewy Freindorf. Cały czas pogłębia swój warsztat szkoląc się u wielu krajowych i zagranicznych nauczycieli wysokiej rangi. Joga dla mnie stała się prawdziwym przełomem w życiu. Dzięki niej odkryłam swoją nową radość i pasje. Nauczyłam się świadomości ciała i umysłu. Zrozumiałam, że joga jest czymś więcej niż zestawem ćwiczeń uwalniającym ciało z długo trzymanych napięć to również poznanie siebie samej wraz z ograniczeniami. Joga cały czas uczy mnie samodyscypliny i wewnętrznej harmonii. Szczęśliwa mama Tosi i Oskara.

   

 • Max Czenszak- Nauczyciel Gościnny

  Ashtanga Yoga Tradition of Parampara KPJAYI level.2

  Międzynarodowy nauczyciel z II stopniem autoryzcaji z KPJAYI.

  Max założyciel Yoga Shala Wrocław, Max Yoga warsztaty i szkolenia międzynarodowe, Yoga retreat Antoniów i Ashtanga Yoga Caligari/ Mysore program Włochy/

  Uczy Jogi od 2004 roku. 1- wsza autoryzacja 2013 , 2-uga Autoryzacja 2016 od Guru Sharath Jois, aby przekazywać swoją wiedzę w tradycji Parampara. Co roku wraca do Mysore po więcej wiedzy, jest asystentem Sharatha Joisa.
  Jego regularna praktyka to seria Advance A.
  Max studiuje także Sanskryt i nauki Vedyjskie u profesor Jayasree i Narasimha a także otrzymał inicjacje do Ceremonii Braminskiej od Vigneshwar Bhat, nauczyciela w tradycji Vedyjskiej.
  Max jest podróżnikiem - praktykuje i uczy jogi od wielu lat, prowadzi warsztaty w zaprzyjaźnionych szkołach na całym świecie m.in w Norwegii, Polsce, Egipcie, Chinach, Szwajcarii, Holandii, Indonezii, Południowej Afryce , we Włoszech,Meksyku,Kostaryce, Niemczech.