• Rodzaje Kursów:          

  • 2 miesięczny: Wtorek/Czwartek godz. 20:00-21:15  Prowadzi: Luiza Chrzanowska (Start 04.07-28.08.2019)
  • 2 miesięczny: Poniedziałek/Środa godz. 18:30-19:45  Prowadzi: Anna Rosek (Start 15.07-04.09.2019)

   Kurs jogi od podstaw dla Kręgosłupa przeznaczony jest dla osób rozpoczynających przygodę z jogą, osób które maja problemy z kręgosłupem,  barkami, rozciąganiem i wydłużaniem ciała. Kurs ten jest dla wszystkich , którzy chcą uczyć się jogi od podstaw - rzetelnie , powoli i gruntownie aby móc się dalej rozwijać i iść w dobrym kierunku i w dobrym zakresie

  Kurs jogi od podstaw dla Kręgosłupa z elementami terapii. przeznaczony jest dla osób rozpoczynających przygodę z jogą, osób które maja problemy z kręgosłupem,  barkami, rozciąganiem i wydłużaniem ciała. Kurs ten jest dla wszystkich , którzy chcą uczyć się jogi od podstaw - rzetelnie , powoli i gruntownie a dzięki zajęciom będą się cieszyć się że ich całe ciało i kręgosłup jest poddane elementom terapeutycznym. Mile widziane Seniorzy.

  Kurs Jogi początkującej kontynuacja przeznaczony jest dla osób praktykujących już od  2 miesięcy. W programie budowanie siły i stabilności w pozycjach stojących,  rozwijanie elastyczności w skłonach i skrętach oraz wdrażanie w praktykę pozycji odwróconych i  wygięć.   W usystematyzowany i jasny sposób, odpowiadający umiejętnością adeptów będziemy dążyć do utrwalenia i pogłębienia właściwych wzorców, które są udziałem systematycznej praktyki.


  Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie bądź mailowo!
  Serdecznie zapraszamy.

  _______________________________________________________________________________

  Więcej informacji dla osób początkujących:

  1. Aby przystąpić do kursu nie trzeba mieć żadnego przygotowania ani szczególnej kondycji fizycznej. Sprawność i siła przychodzą w miarę praktyki. Każdy wykonuje asany według swoich możliwości.
  2. Do kursu podstawowego można dołączyć najpóźniej do dwóch tygodni od chwili rozpoczęcia kursu (pod warunkiem, że są jeszcze wolne miejsca).
  3. Jest to grupa zamknięta dlatego pozostali klienci szkoły nie mogą w nich uczestniczyć.
  4. Przed pierwszymi zajęciami prosimy zapoznać się z regulaminem szkoły.

  Koszt:

  1-Miesięczny 8 spotkań cena: 160 zł.  2 -Miesięczny 16 spotkań cena: 300 zł.  Osoby posiadające karty Multi Sport plus, OK SYSTEM, FITFLEX, FITPROFIT nie wnoszą opłaty za kurs- wpłacają tylko 150 zł kaucji do zwrotu po skończonym kursie.

  •   aby się zapisać należy wysłać zgłoszenie mailem: mb80@op.pl lub tel. 503320245 oraz wpłacić zaliczkę która zarezerwuje miejsce na kursie w wysokości 30 zł na rachunek 58 1050 1445 1000 0090 7256 2649 Magdalena Bogusiewicz-Dzierżak Wieliczka tytułem: imię i nazwisko joga. Zaliczka jest odejmowana od kwoty wpłacanej przy zapisie.

   

 • YIN JOGA

  Bardzo ważny w praktyce yin jogi jest bezruch ciała, oddechu i umysłu.
   
  Yin joga nazywana także jogą powięziową, określana jest jako jeden z najbardziej delikatnych treningów świata. Jej celem jest uelastycznianie ciała, jak również odprężanie umysłu, zatrzymanie potoku myśli. Dzieje się tak dlatego, że w każdej asanie zostajemy trochę dłużej i dzięki sile grawitacji rozciągamy się w bezpieczny oraz przyjemny sposób. Pozwalamy wówczas solidnie pracować sieci powięzi w ciele, jak również innym tkankom, ścięgnom, stawom, a nawet kościom. Yin joga to świetne rozwiązanie po całym dniu pełnym aktywności i pośpiechu, kiedy chcemy uspokoić ciało i myśli, i przygotować je na spokojny sen w nocy. Efekty odczuwalne są niemalże od razu, ponieważ aktywowane powięzi umożliwiają większe zakresy ruchów i sprawiają, że czujemy się lżejsi i bardziej sprężyści.
  Zapisy i informacje : Magda 503320245 mb80@op.pl
  Opłata za zajęcia wg cennika szkoły

   

   

 • Joga dla dzieci

  Nasze dzieci podlegają stresowi i napięciom psychicznym, z którymi trudno jest im sobie poradzić. Ruch redukuje stres, jest ważny w utrzymaniu zdrowia całego organizmu.

  Joga jest bezpieczna i kształci w dziecku zdrowe nawyki. Wzmacnia elastyczność i wytrzymałość mięśni, kształtuje prawidłową postawę, zapobiega chorobom i dodaje witalności. Dodatkowo korzystnie wpływa na psychikę – wzmaga koncentrację, świadomość własnych stanów psychicznych, wycisza i uspokaja. Regularne ćwiczenia rozwijają siłę woli, koordynację ruchową i giętkość. Pomagają również usuwać produkty przemiany materii i zapewniają prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego, co chroni przed otyłością i chorobami stawów. Dzieci ćwicząc wzmacniają wiarę w siebie i w swoje możliwości. Z odwagą pokonują trudności, jakie często sprawia im własne ciało. Dla dzieci nadpobudliwych ćwiczenia jogi są sposobem na rozładowanie nadmiaru energii i przekształcenie jej w energię twórczą, kreatywną. Ale przede wszystkim – praktyka jogi to dla dziecka ogromna frajda.

  Zapraszamy na zajęcia w każdy piątek godz. 17,00-17,45. Przedział wiekowy 4-8 lat. Prowadzi: Katarzyna Fortuna

  wejście : 30 zł

  Więcej info: Magda 503320245 mb80@op.pl