• Rodzaje Kursów:     

  • 1 miesięczny: Wtorek/Czwartek  godz. 20:00-21:15  Prowadzi: Luiza (Start 11.02-07.03.2020) 
  • 1 miesięczny: Poniedziałek/Środa  godz. 09:00-10:15  Prowadzi: Luiza (Start 10.02-03.03.2020) 
  • 1 miesięczny: Poniedziałek/Środa  godz. 07:30-08:45  Prowadzi: Ania (Start 10.02-03.03.2020) 

  Po skończonym Kursie 2 miesięcznym należy zaopatrzyć się we własną matę w szkole 

  Kurs jogi od podstaw dla Kręgosłupa przeznaczony jest dla osób rozpoczynających przygodę z jogą, osób które maja problemy z kręgosłupem,  barkami, rozciąganiem i wydłużaniem ciała. Kurs ten jest dla wszystkich , którzy chcą uczyć się jogi od podstaw - rzetelnie , powoli i gruntownie aby móc się dalej rozwijać i iść w dobrym kierunku i w dobrym zakresie

  Kurs jogi od podstaw dla Kręgosłupa z elementami terapii. przeznaczony jest dla osób rozpoczynających przygodę z jogą, osób które maja problemy z kręgosłupem,  barkami, rozciąganiem i wydłużaniem ciała. Kurs ten jest dla wszystkich , którzy chcą uczyć się jogi od podstaw - rzetelnie , powoli i gruntownie a dzięki zajęciom będą się cieszyć się że ich całe ciało i kręgosłup jest poddane elementom terapeutycznym. Mile widziane Seniorzy.

  Kurs Jogi początkującej kontynuacja przeznaczony jest dla osób praktykujących już od  2 miesięcy. W programie budowanie siły i stabilności w pozycjach stojących,  rozwijanie elastyczności w skłonach i skrętach oraz wdrażanie w praktykę pozycji odwróconych i  wygięć.   W usystematyzowany i jasny sposób, odpowiadający umiejętnością adeptów będziemy dążyć do utrwalenia i pogłębienia właściwych wzorców, które są udziałem systematycznej praktyki.


  Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie bądź mailowo!
  Serdecznie zapraszamy.

  _______________________________________________________________________________

  Więcej informacji dla osób początkujących:

  1. Aby przystąpić do kursu nie trzeba mieć żadnego przygotowania ani szczególnej kondycji fizycznej. Sprawność i siła przychodzą w miarę praktyki. Każdy wykonuje asany według swoich możliwości.
  2. Do kursu podstawowego można dołączyć najpóźniej do dwóch tygodni od chwili rozpoczęcia kursu (pod warunkiem, że są jeszcze wolne miejsca).
  3. Jest to grupa zamknięta dlatego pozostali klienci szkoły nie mogą w nich uczestniczyć.
  4. Przed pierwszymi zajęciami prosimy zapoznać się z regulaminem szkoły.

  Koszt:

   2 -Miesięczny 16 spotkań cena: 320 zł.  1 -Miesięczny koszt 180 zł. Osoby posiadające karty OK SYSTEM, FITFLEX, FITPROFIT nie wnoszą opłaty za kurs- wpłacają tylko 150 zł kaucji do zwrotu po skończonym kursie. Posiadacze Kart Multi Sport 30 % zniżki, Studenci 10 % zniżki

  •   aby się zapisać należy wysłać zgłoszenie mailem: mb80@op.pl lub tel. 503320245 oraz wpłacić zaliczkę która zarezerwuje miejsce na kursie w wysokości 30 zł na rachunek 58 1050 1445 1000 0090 7256 2649 Magdalena Bogusiewicz-Dzierżak Wieliczka tytułem: imię i nazwisko joga. Zaliczka jest odejmowana od kwoty wpłacanej przy zapisie.

   

 • Lutowy Relax 27.02.2020

  CZWARTEK: 20:00-21:15
  Prowadzący: Anna Borowska 
  Zapisy Obowiązkowe! mb80@op.pl tel.: 503320245 
  wejście wg cennika na zajęcia w naszej szkole

  Serdecznie zapraszamy na wieczorne zimowe wyciszenie Naszych Zmysłów tym co najlepsze! Pogłębiona relaksacja w towarzystwie dźwięków i medytacją, w której skupimy się na „tu i teraz”, a także na tym co w Nas najpiękniejsze. Podzielimy się wzajemnie dobrą intencją i obdarzymy pozytywną energią. 
  Podczas zajęć głównie skupimy się na ukochanej asanie wszystkich… Savasanie! To właśnie w Pozycji Martwego Ciała zostaniemy utuleni do głębokiego relaksu, który przeniesie Nas w piękną krainę beztroski i wyciszenia.
  Nasz słuch zostanie ukojony głosem i magicznym dźwiękami nepalskich mis oraz dzwoneczków.
  Nasze oczy zostaną wyciszone przez ciepło świec.
  Nasz węch zostanie rozpieszczony zapachem kadzidełek jak i cudownego Palo Santo.
  Nasz dotyk zostanie otulony poprzez ciepło kocyka, a także ognia świec.
  Wielu z nas zapomina, że relaksacja i odpoczynek są naturalnym sposobem na regenerację naszego ciała jak i umysłu. Pozwalają nam naładować przysłowiowe „baterie”, a także pomagają w odzyskaniu wewnętrznej równowagi. Jogini, aby osiągnąć pełną relaksacją uciekają do trzech etapów, a zarazem trzech faz relaksacji: fizycznej, mentalnej jak i duchowej. Płynnie przejdziemy przez poszczególne elementy, aby dać swojemu ciału, a także i umysłowi oraz duszy to co najpiękniejsze! 
  Przyjdź. Doświadcz. Odetchnij.

 • Joga dla dzieci

  Nasze dzieci podlegają stresowi i napięciom psychicznym, z którymi trudno jest im sobie poradzić. Ruch redukuje stres, jest ważny w utrzymaniu zdrowia całego organizmu.

  Joga jest bezpieczna i kształci w dziecku zdrowe nawyki. Wzmacnia elastyczność i wytrzymałość mięśni, kształtuje prawidłową postawę, zapobiega chorobom i dodaje witalności. Dodatkowo korzystnie wpływa na psychikę – wzmaga koncentrację, świadomość własnych stanów psychicznych, wycisza i uspokaja. Regularne ćwiczenia rozwijają siłę woli, koordynację ruchową i giętkość. Pomagają również usuwać produkty przemiany materii i zapewniają prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego, co chroni przed otyłością i chorobami stawów. Dzieci ćwicząc wzmacniają wiarę w siebie i w swoje możliwości. Z odwagą pokonują trudności, jakie często sprawia im własne ciało. Dla dzieci nadpobudliwych ćwiczenia jogi są sposobem na rozładowanie nadmiaru energii i przekształcenie jej w energię twórczą, kreatywną. Ale przede wszystkim – praktyka jogi to dla dziecka ogromna frajda.

  Zapraszamy na zajęcia w każdą Sobotę godz. 10,00-11,00. Przedział wiekowy 4-8 lat. Prowadzi: Katarzyna Fortuna

  wejście : 35 zł

  Więcej info: Magda 503320245 mb80@op.pl

 • Kurs Jogi dla Mam z dziećmi

  Kurs jogi dla Mam z Dziećmi

  Zapraszamy Serdecznie Mamy z dziećmi !
  Zajęcia przeznaczone są dla Mam, ale dzieci przebywają z nami bawiąc się, śpiąc, raczkując , czy przyglądając się, co wyprawia mamusia.
  Znajdziemy czas dla siebie aby rozruszać ciało, wydłużyć obolały kręgosłup, uwolnić barki od napięć.
  Dlatego: weź Dziecko i przyjdź do nas bo odpoczniesz, bo się zrelaksujesz, bo się uśmiechniesz, bo obudzisz swoje ciało na nowo, bo inne Mamy dadzą Ci wsparcie, bo Twoje Maleństwo pozna inne dzieci, bo dasz dobry przykład swojemu Dziecku.My zadbamy o Ciebie.  W każdym momencie możesz nakarmić, przewinąć, czy uśpić Dziecko. Wszystkie jesteśmy wyrozumiałe bo każda z nas jest Mamą. Ja również.

  Informacje organizacyjne:
  Miejsce: Akademia Jogi
  Ilość zajęć: 4
  Przewidywany termin: 27 wrzesień - 18 październik
  Przewidywane dni: Piątki, godz. 11.30-12.30
  Inwestycja: 160zł całość (wejście dla Ciebie i Twojego
  Dziecka)
  Cykl przeznaczony dla Mam z Dziećmi od 0-3 lat.
  Osoba prowadząca: Katarzyna Fortuna- mama, żona, joginka.
  Zgłoszenia na maila: mb80@op.pl lub tel 503320245 do 20 września