• Rodzaje Kursów:

   

  • 1 miesięczny: środa/piątek godz. 9:15-10:30 Prowadząca:  Iwona Gajko (Start 22.11-15.12.2017)  
  • 1 miesięczny: wtorek/czwartek godz. 20:00-21:15 Prowadząca:  Magda Bogusiewicz-Dzierżak (Start 21.11-14.12.2017)  Kameralna Grupa max. 8 osób                                                                                                                                                      

   Kurs jogi od podstaw przeznaczony jest dla osób rozpoczynających przygodę z jogą, osób które maja problemy z kręgosłupem,  barkami, rozciąganiem i wydłużaniem ciała. Kurs ten jest dla wszystkich , którzy chcą uczyć się jogi od podstaw - rzetelnie , powoli i gruntownie aby móc się dalej rozwijać i iść w dobrym kierunku i w dobrym zakresie

  Kurs Jogi początkującej kontynuacja przeznaczony jest dla osób praktykujących już od  2 miesięcy. W programie budowanie siły i stabilności w pozycjach stojących,  rozwijanie elastyczności w skłonach i skrętach oraz wdrażanie w praktykę pozycji odwróconych i  wygięć.   W usystematyzowany i jasny sposób, odpowiadający umiejętnością adeptów będziemy dążyć do utrwalenia i pogłębienia właściwych wzorców, które są udziałem systematycznej praktyki.


  Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie bądź mailowo!
  Serdecznie zapraszamy.

  _______________________________________________________________________________

  Więcej informacji dla osób początkujących:

  1. Aby przystąpić do kursu nie trzeba mieć żadnego przygotowania ani szczególnej kondycji fizycznej. Sprawność i siła przychodzą w miarę praktyki. Każdy wykonuje asany według swoich możliwości.
  2. Do kursu podstawowego można dołączyć najpóźniej do dwóch tygodni od chwili rozpoczęcia kursu (pod warunkiem, że są jeszcze wolne miejsca).
  3. Jest to grupa zamknięta dlatego pozostali klienci szkoły nie mogą w nich uczestniczyć.
  4. Przed pierwszymi zajęciami prosimy zapoznać się z regulaminem szkoły.
  5. Jest możliwość odrobienia opuszczonych zajęć na innych grupach.

  Koszt:

  Kurs Miesięczny 8 spotkań cena: 160 zł, Kurs 2 Miesięczny 16 kolejnych po sobie spotkań to 300/290 zł – studenci, emeryci, renciści. Osoby posiadające karty OK SYSTEM, FITFLEX, FITPROFIT nie wnoszą opłaty za kurs.  Osoby z kartami multi sport opłata za kurs 220 zł/2 mies.