• Rodzaje Kursów:          

  • 1 miesięczny: poniedz/środa godz. 20,00-21,15  Prowadząca:  I. Gajko, A. Rosek (Start 6.08-3.09.2018)
  • 2 miesięczny: poniedz/środa godz. 20,00-21,15  Prowadząca:  I. Gajko, A. Rosek (Start 9.09-31.10.2018)

   Kurs jogi od podstaw przeznaczony jest dla osób rozpoczynających przygodę z jogą, osób które maja problemy z kręgosłupem,  barkami, rozciąganiem i wydłużaniem ciała. Kurs ten jest dla wszystkich , którzy chcą uczyć się jogi od podstaw - rzetelnie , powoli i gruntownie aby móc się dalej rozwijać i iść w dobrym kierunku i w dobrym zakresie

  Kurs Jogi początkującej kontynuacja przeznaczony jest dla osób praktykujących już od  2 miesięcy. W programie budowanie siły i stabilności w pozycjach stojących,  rozwijanie elastyczności w skłonach i skrętach oraz wdrażanie w praktykę pozycji odwróconych i  wygięć.   W usystematyzowany i jasny sposób, odpowiadający umiejętnością adeptów będziemy dążyć do utrwalenia i pogłębienia właściwych wzorców, które są udziałem systematycznej praktyki.


  Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie bądź mailowo!
  Serdecznie zapraszamy.

  _______________________________________________________________________________

  Więcej informacji dla osób początkujących:

  1. Aby przystąpić do kursu nie trzeba mieć żadnego przygotowania ani szczególnej kondycji fizycznej. Sprawność i siła przychodzą w miarę praktyki. Każdy wykonuje asany według swoich możliwości.
  2. Do kursu podstawowego można dołączyć najpóźniej do dwóch tygodni od chwili rozpoczęcia kursu (pod warunkiem, że są jeszcze wolne miejsca).
  3. Jest to grupa zamknięta dlatego pozostali klienci szkoły nie mogą w nich uczestniczyć.
  4. Przed pierwszymi zajęciami prosimy zapoznać się z regulaminem szkoły.

  Koszt:

  1-Miesięczny 8 spotkań cena: 160 zł.  2 -Miesięczny 16 spotkań cena: 300 zł.  Osoby posiadające karty Multi Sport, OK SYSTEM, FITFLEX, FITPROFIT nie wnoszą opłaty za kurs- wpłacają tylko 100 zł kaucji do zwrotu po skończonym kursie.

  •   aby się zapisać należy wysłać zgłoszenie mailem: mb80@op.pl lub tel. 503320245 oraz wpłacić zaliczkę która zarezerwuje miejsce na kursie w wysokości 30 zł na rachunek 58 1050 1445 1000 0090 7256 2649 Magdalena Bogusiewicz-Dzierżak Wieliczka tytułem: imię i nazwisko joga. Zaliczka jest odejmowana od kwoty wpłacanej przy zapisie.

   

 • Joga Hormonalna, Relaks i Piekne Zapachy

  Zapraszamy na Warsztat z Jogi Hormonalnej i Pieknych zapachów dla Cudownych Kobiet 

  Warsztat obejmuje: zajęcia z jogi, medytacja, koncentracja, pozytywne myślenie, relaks. 
  Po zajęciach z jogi warsztat "Jak zrobić Naturalne Perfumy"

  Pozycje jogi-asany, poprawiają krążenie, uspokajają nerwy, tonizują mięśnie, gruczoły m. in. gruczoł tarczycy, masują narządy wewnętrzne. Masarz wewnętrznych organów, stymulowanie gruczołów dzięki pozycjom jogi, wpływają w sposób terapeutyczny na nasz kobiecy organizm i produkcję żeńskich hormonów. Kasia w zajęciach kładzie szczególną uwagę na sprawność kręgosłupa wpływając tym samym na centralny układ nerwowy, wzmacniają całe ciało, zwiększają jego odporność, dodatkowo wzmacniają mięśnie posturalnie i pomagają w bolach kręgosłupa, tak częstego przy siedzącym trybie pracy.

  Medytacja w formie koncentracji determinuje natomiast to czy odniesiemy w naszym działaniu sukces. Gdy umysł jest skoncentrowany wszystkie zmartwienia i problemy znikają. Medytacja wzmacnia siłę woli i przenikliwość umysłu.
  Właściwa relaksacja wycisza i odnawia cały sysytem nerwowoy. Wielu z nas zapomniało, że relaks jest naturalnym sposobem na regenerację jest właśnie świadomy relaks.

  Warsztaty - " Jak zrobić Naturalne Perfumy" godz. 16,30-18,30 
  Nauczysz się jak stworzyć własne NATURALNE perfumy i kompozycję zapachową dopasowaną do Siebie
  Dowiesz się:
  -co to są olejki eteryczne?
  -jak używać olejków eterycznych w domu?
  -jak komponować zapachy używając naturalnych składników w formie olejków eterycznych? 
  Sztuka tworzenia zapachów, to ich podział na trzy główne nuty zapachowe: podstawową, średnią i górną. 
  Nuty górne odparowują najszybciej. Są to przeważnie świeże, kwiatowe lub owocowe zapachy takie jak cytryna, słodka pomarańcza, tangerynka, bergamotka.
  Nuta średnia, czyli zapachy ziołowe i przyprawowe które nie wyparowują tak szybko, na przykład: olejek z geranium, lawendy, drzewa różanego czy zmysłowy ylang ylang.
  Nuta podstawowa, dolna - to ona zostaje z nami do samego końca i charakteryzuje się ciężkością np. orientalna paczula, drzewo cedrowe czy sandałowe. 
  W cenie warsztatów: Przekąski, kawa, herbata, materiały potrzebne do stworzenia naturalnych perfum:olejki eteryczne, olejki bazowe roślinne, buteleczki z rollerem oraz wydrukowane materiały w formie notatek.

  Więcej Informacji:
  Prowadzący: Kasia Stryczniewicz – nauczycielka jogi wg. Sivanandy 
  Termin: Sobota 4.08.2018 godz. 15,00-18,30
  Miejsce: Akademia Jogi Kraków, ul. Węgierska 4/2
  Cena: 
  Warsztat z Jogi - 60 zł
  Warsztat z Tworzenia Zapachów - 90 zł
  Koszt obu warsztatów: 130 zł 
  Wpłata Zaliczki rezerwującej miejsce w wysokości 40 zł
  na konto: 58 1050 1445 1000 0090 7256 2649 Magda Bogusiewicz-Dzierżak Wieliczka tytułem: joga hormonalna
  Kontakt: Magda Tel. 503320245 e-mail: mb80@op.pl